נדב בן יהודה בפייסבוקנדב בן יהודה ב- LinkedIn

052-3731436052-3731436

נדב בן יהודה
  צפו בסרטון הסבר על המסע

עבודת המסע עם נדב בן יהודה
מטפל מוסמך בשיטת המסע בישראל


נדב בן יהודה
נדב יקר לי עד מאוד .
הגעתי אליך לפגישה הראשונה. יצאת לקראתי בכדי שאזהה את הכניסה לבית. צעדנו אחד לקראת השני ולהרף עין קפאה הנשימה. הבחנתי בבירור בכעין הארה המקיפה אותך, משהוא זך וטהור מקרין על הסביבה כולה. בשניות הקצרצרות הללו חלפה מחשבה בתוכי: הנה, עובדה, יש בנמצא אנשים ששלמים עם עצמם ושמחים בחלקם. היה ברור לי שלפני אדם שאוהב את ה"אני הפרטי" שלו, שלם עם עצמו, או שלפחות יש בידיו כלים להתמודדויות עם המציאות היום יומית. וכבר אז, באותן שניות ראשונות של המפגש ברחוב  אמרתי: הנה הדוגמה, מודל לחיקוי, למקום הזה אני מקווה להגיע בתום ה"מסע".
הגעתי אליך בשעת משבר קשה עד מאוד עבורי. חשתי שאני מאבד את האמון בעצמי, כאבים פיזיים, כאבים נפשיים, תחושה של "סוף הדרך". תקופה קשה, קשה, קשה. ההחלטה לצאת אתך למסע הייתה עבורי כעין הימור. שהרי מזה מספר שנים (רב יש לומר) אני נמצא בטיפול פסיכולוגי. תהליכים ארוכים עם בעלי מקצוע מהמעלה הראשונה, אבל הרגשתי שלחזור שוב על אותו דבר, לא יביא עבורי את המזור שאני כה מייחל לו. אמרו לי אז "לך לנדב", תוכל שם לעבור את תהליך הניקוי העצמי שאתה זקוק לו. החלטתי ששווה לנסות.      
מיד חשתי שאני בידיים טובות ואמונות. בדרכך המיוחדת המקרינה אמון,  דרך שמשרה תחושה של ביחד, דרך המאפשרת שיח, דרך היוצרת תנאים לטפל בדברים מורכבים בסוג של פשטות חמה וחכמה. בכול אלה ועוד הובלת אותי והשראת בי תחושה של תקווה שיש ביכולתנו לשנות את המציאות.
התהליך מבחינתי מוצלח משום שנתת לי כלים שיכולים לשמש אותי גם בהמשך הדרך. לא תרופות. ציידת אותי בפתרונות מעשיים שאינם מרעילים את הגוף והנשמה, צוידתי על ידך ב"כלי עבודה" שימושיים ומועילים שהוכיחו עצמם כבר בתהליך העבודה המשותפת. כלים שעבדנו איתם, שיפרנו את המיומנויות בהפעלתם והם עכשיו רכושי הפרטי. איתם אוכל תמיד, ובכול זמן, לעזור לעצמי יותר טוב מכול מומחה אחר.
אהרון שקד יולי 2017.

   
 

על נדב בן יהודה

מטפל מוסמך ב שיטת המסע של ברנדון בייס, מורה ומטפל ברפואה סינית מסורתית
ובעקר, מורה לריפוי עצמי.
בעל ניסיון רב בתחומים הנוגעים לריפוי גוף-נפש וריפוי עצמי:

   
       
 


מעט על עצמי
נולדתי בשנת 1950 בקבוץ הזורע. גדלתי בחיפה. בצבא שירתי ביחידת "אגוז" ושירתי במילואים עד גיל 48.
אני נשוי לגילה, אב לשלוש בנות וסב לחמישה נכדים.
משנת 1979 ועד שנת 1996 שחקתי בתיאטרון, כתבתי מחזות וביימתי הצגות.
בגיל 45 חליתי בצהבת חריפה וקשה שהתוצאה הישירה שלה היתה מחלת פיברומיאלגיה. סמני המחלה היו תשישות, כאבי גוף קשים, דכאון עמוק וחרדות.
תוך שכתבתי את המחזה האחרון שלי, ותוך שהוא הוצג במשך מספר שנים ב"בית לסין" חפשתי דרכים לרפא את עצמי.
פגשתי ביוגה, ב Qi-gong ובטאי-צ'י.


למדתי 4 שנים רפואה סינית מסורתית
דיקור, שיאצו ותזונה סינית. העמקתי בלימודי זן-בודהיזם ובודהיזם טיבטי. לקחתי על עצמי לרפא את עצמי ולכן הקפדתי על תרגולים יומיומיים של תפילה, צ''י-קונג, מדיטציה, טאי-צ''י ותזונה. וזה אכן עבד.
ריפאתי את עצמי לחלוטין - מהפיברומיאלגיה, מהדכאון והחרדות וממכאובי הגוף והנפש.
באותה תקופה למדתי גם ריפוי באמצעות שחזור גלגולים וגם את יסודות הריפוי באמצעות דמיון מודרך.


לימדתי במכללת רידמן במשך 9 שנים
מאות תלמידים צ''י-קונג, ריפוי באמצעות שחזור גלגולים, דמיון מודרך
ויסודות הרפואה הסינית. א
ני שמח וגאה לומר שחלק גדול מתלמידיי הינם כיום מטפלים ומורים.
לאחר מכן לימדתי גם במכללת "מהות" ובקמפוס "ברושים"

פגשתי את "הקורס בניסים" המופלא שקידם אותי רבות. הגבהתי עוף עם הקורס  ומצאתי עצמי מגיע למקומות עמוקים בתוך עצמי שלא ידעתי שקיימים. היום אני מורשה ללמד אותו.
אני יכול היום לומר בודאות ובנחישות שאם אני ריפאתי את עצמי,
                         
כל אחד יכול לרפא את עצמו!
אם יהיו לו הכלים הנכונים וההכוונה הנכונה. וזהו תפקידי - לאפשר ולתת את הכלים האלה, את ההכוונה הזו.


הכלי העקרי שאיתו אני עובד היום נקרא "המסע" של ברנדון בייס

התמזל מזלי הגדול ללמוד עם ברנדון את כל מסלול המטפלים של הכלי המופלא הזה.
חלק מהמסלול למדתי בארץ וחלק בחוץ לארץ. וזהו הכלי המופלא ביותר שפגשתי. המסע הינו כלי נפלא ומרומם לגילוי, טיפול, טיפוח עצמי וריפוי ברמות העמוקות ביותר.
מאז שנת 1997 אני מטפל בקליניקה הפרטית שלי בה אני מרשה לעצמי לכוון אנשים לריפוי העצמי שלהם בידיעה שאם אני ריפאתי את עצמי,
                            כל אחד יכול לרפא את עצמו!
את זה אני מלמד, איך לקחת את האחריות על הריפוי העצמי ולתעל אותו דרך כלים נפלאים לתוצאות נפלאות, הן פיסיות, הן רגשיות, הן מנטליות והן רוחניות. מפני שהריפוי הינו הוליסטי – שלם בכל השכבות, בכל המרכיבים.

לא מזמן התגלה אצלי סרטן. השתמשתי בכל ניסיוני ובכל הידע שלי ובכלים שרכשתי, וריפאתי את עצמי מהסרטן.  אם לצטט את האונקולוג שטיפל בי ובחן את הממצאים הפתולוגיים הוא אמר כך (ציטוט מדויק): "הגידולים האלה נראים, במבחן הפתולוגיה, כְּנְמַקִים... כאילו שעברת טיפול כימותרפי"... כמובן שלא קבלתי שום טיפול כימותרפי.
אני רוצה להדגיש זאת שוב, מפני שהדבר ברור לי לחלוטין -  אם אני ריפאתי את עצמי,
                        כל אחד יכול לרפא את עצמו!
לקחתי את כל שיטות הריפוי והצמיחה שפגשתי בדרך ואיגדתי אותן לדרך אחת שלמה ומלאה.
שנים אני צועד על דרך המודעות, פוגש את עצמי במקומות היפים שלי ובמקומות האפלים ביותר שלי. עם כל המקומות האלה אני עושה שלום. לא בורח מהם, לא מתחמק מהם, אלא יושב מולם, נשרף איתם ואז סולח עליהם. זו הדרך היחידה שאני מכיר ומאמין שישנה להשכנת שלום פנימי וריפוי.
התלם שחרשתי בשדה הבור של כאב, סבל וייאוש מלבלב יותר ויותר וקורא לך לבוא ולצעוד בו גם כן. אין הוא מבטיח, כמו רבים שמבטיחים היום, ריפוי בין רגע או ישועה-אינסטנט. הוא מבטיח גילוי וריפוי כמידת מחויבותך. הכלים ישנם, הדרך קיימת, אני צועד בה וקורא לך לצעוד איתי כתף אל כתף אל החופש – החופש מהדפוסים, התבניות, התדמיות. החופש מהתלות החיצונית.
כאשר ריפאתי את עצמי מהסרטן באביב 2014, גמלה בי ההחלטה לקחת את כל הידע שצברתי בריפוי-עצמי ובעזרה לאחרים לרפא את עצמם, ולהפכו לכלי רב-עצמה לקידום הריפוי-העצמי בארץ ובעולם.
אני מאמין ברוח האדם, אני מאמין בבורא-עולם, בשכינה ובחסד. אני משוכנע מעל לכל ספק שהמושג בלתי הפיך קיים רק בלבבות ספקניים ובערים.
משיצאנו למסע, אין דרך חזרה, החסד נפרש לנגד עיננו ומי שחזה בו לא ירצה לחזור לאחור.
עצמו את העיניים, קחו נשימה עמוקה, הניחו לכל המחסומים והשריון לקרוס ותנו לפוטנציאל הזוהר שלכם להגיח ממחבואו ולהאיר את הבריאה. זהו הנתיב שבו נצעד יחדיו.
 

נדב בן יהודה - 052-3731436 - nadav@nby.co.il
   
 
המסע  רפואה סינית  דיקור סיני  צ'י קונג  שחזור גלגולים  דמיון מודרך  מדיטציה | נדב בן יהודה, מטפל מוסמך בשיטת המסע של ברנדון בייס, מרפא ומורה לריפוי עצמי © 2010

לייבסיטי - בניית אתרים