נדב בן יהודה בפייסבוקנדב בן יהודה ב- LinkedIn

052-3731436052-3731436

נדב בן יהודה
  צפו בסרטון הסבר על המסע

עבודת המסע עם נדב בן יהודה
מטפל מוסמך בשיטת המסע בישראל


נדב בן יהודה
נדב יקר לי עד מאוד .
הגעתי אליך לפגישה הראשונה. יצאת לקראתי בכדי שאזהה את הכניסה לבית. צעדנו אחד לקראת השני ולהרף עין קפאה הנשימה. הבחנתי בבירור בכעין הארה המקיפה אותך, משהוא זך וטהור מקרין על הסביבה כולה. בשניות הקצרצרות הללו חלפה מחשבה בתוכי: הנה, עובדה, יש בנמצא אנשים ששלמים עם עצמם ושמחים בחלקם. היה ברור לי שלפני אדם שאוהב את ה"אני הפרטי" שלו, שלם עם עצמו, או שלפחות יש בידיו כלים להתמודדויות עם המציאות היום יומית. וכבר אז, באותן שניות ראשונות של המפגש ברחוב  אמרתי: הנה הדוגמה, מודל לחיקוי, למקום הזה אני מקווה להגיע בתום ה"מסע".
הגעתי אליך בשעת משבר קשה עד מאוד עבורי. חשתי שאני מאבד את האמון בעצמי, כאבים פיזיים, כאבים נפשיים, תחושה של "סוף הדרך". תקופה קשה, קשה, קשה. ההחלטה לצאת אתך למסע הייתה עבורי כעין הימור. שהרי מזה מספר שנים (רב יש לומר) אני נמצא בטיפול פסיכולוגי. תהליכים ארוכים עם בעלי מקצוע מהמעלה הראשונה, אבל הרגשתי שלחזור שוב על אותו דבר, לא יביא עבורי את המזור שאני כה מייחל לו. אמרו לי אז "לך לנדב", תוכל שם לעבור את תהליך הניקוי העצמי שאתה זקוק לו. החלטתי ששווה לנסות.      
מיד חשתי שאני בידיים טובות ואמונות. בדרכך המיוחדת המקרינה אמון,  דרך שמשרה תחושה של ביחד, דרך המאפשרת שיח, דרך היוצרת תנאים לטפל בדברים מורכבים בסוג של פשטות חמה וחכמה. בכול אלה ועוד הובלת אותי והשראת בי תחושה של תקווה שיש ביכולתנו לשנות את המציאות.
התהליך מבחינתי מוצלח משום שנתת לי כלים שיכולים לשמש אותי גם בהמשך הדרך. לא תרופות. ציידת אותי בפתרונות מעשיים שאינם מרעילים את הגוף והנשמה, צוידתי על ידך ב"כלי עבודה" שימושיים ומועילים שהוכיחו עצמם כבר בתהליך העבודה המשותפת. כלים שעבדנו איתם, שיפרנו את המיומנויות בהפעלתם והם עכשיו רכושי הפרטי. איתם אוכל תמיד, ובכול זמן, לעזור לעצמי יותר טוב מכול מומחה אחר.
אהרון שקד יולי 2017.

              מרכז החלמה

    מזמינים אותך לעבודה בנושא פתיחת הלב לחמלה ואהבת-חסד

ערב קסום
"על אהבה, חמלה וקבלת המוות לחיים "
"פתיחת הלב, טוֹנגלן, מֶטַה Metta)) וקורס בניסים "
  • לב פתוח ומלא באהבה הינו המתכון לחירות ולהארה.    
  • סדנה בנושא חמלה ואהבת חסד על פי הבודהיזם הטיבטי ו"קורס בניסים". לימוד הסתכלות חדשה דרך עיניים אוהבות וחומלות על כל אדם וכל בעלי התודעה וכל הבריאה.
  • כללי על הסדנה – כמה וכמה דברים מאחדים את הבודהיזם הטיבטי ואת ה"קורס בניסים" ומייחדים אותם מרוב התורות האחרות, לפחות בדגשים על העיקרים הללו. שניהם רואים בחמלה עיקר גדול כמעט יותר מכל דבר אחר. שניהם רואים באהבת האדם ובעלי התודעה עיקר חשוב יותר מכל.
  • שני כלים מאד מאד חשובים ויעילים מביא הבודהיזם הטיבטי לעולם. ראש וראשון הינו הטוֹנגלן – קבלה ומסירה, הינו כלי רב עוצמה לחיבור עם הסבל של כל בעלי התודעה, וריפויו דרך העברת חסד ואהבה.
  • הכלי השני הינו נחלת כלל השיטות הבודהיסטיות והוא נקרא מֶטַה – Metta – אהבת-חסד. זהו כלי רב עוצמה בפני עצמו לפתיחת הלב לאהבה לכל היצורים החיים ולבריאה בכלל.
  • בסדנה נלמד ליישם את הכלים האלה על מנת לפתוח את ליבנו.
  • נשתמש גם בשיעורים מספר ההדרכה של הקורס בניסים, גם הם מכוונים לפתיחת הלב.
  • בערב מקסים ומלא השראה ניגע במקומות הכואבים שלנו מתוך חמלה ונפגוש את מותנו מתוך אהבה וקבלה.
  • נבכה, נצחק, נרקוד ונפתח אל המהות האמיתית של כל אחד ואחת מאתנו – בן/בת הבורא.
  • הסדנה מיועדת ל – לאלה הרוצים לפתוח את הלב, להשתחרר מפחד הנפרדות ומאימת הלבד. למתרגלים ולמורים, לבריאים ולמבריאים, לגדולים כקטנים.
 
מנחה    
נדב בן יהודה- תלמיד, מורה ואוהב אדם. מורה לריפוי-עצמי ליחידים ולקבוצות דרך סליחה ושלום עצמי. מטפל ומורה ברפואה סינית, דמיון מודרך, גלגולי-נשמות ושיטת המסע.


יום:                          משעה                                עד  שעה
להרשמה טל    052-3731436
מייל                nadav@nby.co.il
צור קשר דרך האתר הזה.
 
המסע  רפואה סינית  דיקור סיני  צ'י קונג  שחזור גלגולים  דמיון מודרך  מדיטציה | נדב בן יהודה, מטפל מוסמך בשיטת המסע של ברנדון בייס, מרפא ומורה לריפוי עצמי © 2010

לייבסיטי - בניית אתרים